Lista produktów marki Laura Vita

Firma Laura Vita została utworzona w 2004 roku na północy Francji.
Laura: z łaciny„laurus”,„laur” czyli chwała, zwycięstwo, a co za tym idzie - Radość oraz Vita czyli Życie.
Laura Vita czyli Radość Życia.
Z wykształcenia doktor medycyny i biologii, z natury bardzo dyskretny i tajemniczy twórca, założył markę, aby dać współczesnym kobietom produkt obuwniczy, który jest piękny, oryginalny i jednocześnie wygodny. Być może z powodu braku akademickiego szkolenia stylistycznego lub metodologii projektowania opartej na badaniach społecznych, produkty Laura Vita były coraz bardziej wyróżniały się ich wyjątkowym wyglądem i kolorystyką. Wkrótce powstał eklektyczny styl butów, czasem szalony, czasem romantyczny.
Dziś, bliższe rzeczywistości dnia codziennego ale zawsze nasycone wyjątkową siłą charakteru, obuwie Laura Vita pomaga kobietom w pełnym wyrażeniu swojej osobowości; zerwanie z konwencjami i z góry przyjętymi tendencjami.
Wartości
Dyskrecja. Projektant odmawia jakiejkolwiek promocji niezwiązanej z produktami Laura Vita. "Nasze produkty mówią: jesteśmy tutaj, aby zrobić dla ciebie miejsce. Naszym zadaniem jest ich tworzenie, testowanie, produkcja i prezentowanie.Naszym priorytetem jest swoboda wypowiedzi w stroju #LauraVita. Chcemy, aby nasi klienci wyrażali się na swój sposób i nosili nasze produkty tak, jak chcą. Nie ma czegoś takiego jak kobieta Laura Vita. Powinna być różnorodna, zmieniająca się, wyjątkowa, jak sobie życzy w danym momencie. Lubimy ją widzieć we wszystkich kolorach, kształtach, stylach, językach i kulturach. Nasze produkty pomagają się w pełni wyrazić, nic nie warunkują. Przeciwnie."
Obuwie Laura Vita produkowane jest z najwyższej jakości skóry garbowanej roślinnie i nakładanej ręcznie w celu zmniejszenia ilości odpadów w naturze.
Niewykorzystana nadwyżki materiałowe są ponownie wprowadzana w małych ograniczonych seriach, często pojedynczych parach. Pozwalają one ograniczyć marnotrawstwo, pomóc poszerzyć asortyment i przetestować nowe produkty. Pozwala również naszym biurom projektowym i warsztatom kontynuować pracę nawet w okresach poza szczytem.
Obuwie Laura Vita i jego komfort zaprojektowane z myślą o jak największej liczbie osób. Projektant i jego współpracownicy testują produkty przed uruchomieniem procesu produkcyjnego. Modelki to różne kobiety. W różnym wieku i różnej budowy, Bardzo ważną rzeczą w butach Laura Vita oprócz oryginalnego a czasem wręcz ekscentrycznego wyglądu są komfort chodzenia, łatwość zakładania produktu i wszelkie regulacje.
W Polsce największy wybór produktów Laura Vita znajdziesz w sklepie ZEBRA

Są 32 produkty.

Pokazano 1-24 z 32 pozycji
  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password