Karta stałego klienta

Regulamin karty stałego klienta Sklepów z obuwiem Zebra

Postanowienia ogólne.

Regulamin niniejszy określa zasady przyznawania i korzystania z KARTY KLIENTA wystawianej przez ZBR 7 sp. z o.o. zwaną dalej KARTĄ STAŁEGO KLIENTA.

KARTA STAŁEGO KLIENTA daje jej użytkownikowi prawo do zniżki 5% przy zakupach w sklepach stacjonarnych Zebra oraz sklepie internetowym www.zebra-buty.pl

1. Do otrzymania KARTY uprawniona jest każda osoba, która dokona zakupy za kwotę co najmniej 300 zł w sklepach Zebra.

2. Warunkiem otrzymania KARTY jest zarejestrowanie się na www.zebra-buty.pl i wypełnienie formularza lub wypełnienie i podpisanie ankiety w sklepach stacjonarnych ZEBRA.

3. Klient akceptuje postanowienia zawarte w niniejszym Regulaminie w momencie rejestracji lub podpisania formularza ankiety.

4. KARTA jest ważna bezterminowo. Karty są przekazywane do użytkowania Klientom ZBR 7 sp. z o.o. nieodpłatnie. Karta Stałego Klienta ZBR 7 sp. z o.o. nie jest kartą kredytową, bankomatową ani płatniczą.

5. Wystawcą i właścicielem KARTY jest ZBR 7 sp. z o.o.

6. KARTA jest opatrzona indywidualnym numerem oraz podlega rejestracji w bazie danych

ZBR 7 sp. z o.o. Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do realizacji akcji promocyjnych przez ZBR 7 sp. z o.o.

7. W przypadku zgubienia bądź zniszczenia KARTY, jej właściciel powinien zgłosić się celem wystawienia duplikatu Karty.

8. KARTA daje jej użytkownikowi prawo do otrzymywania rabatu 5 % na zakupy w sklepach ZEBRA. Zniżka nie obejmuję towarów objętych przeceną lub promocją.

9. Warunkiem uzyskania rabatu jest okazanie KARTY, lub wpisanie jej numeru podczas składania zamówienia na www.zebra-buty.pl przez jej właściciela.

10. Rabaty posiadacza KARTY, nie łączą się z promocjami i obniżkami okazjonalnymi skierowanymi do wszystkich klientów. Posiadacz KARTY sam wybiera korzystniejszą dla niego formę.

11. Regulamin KARTY STAŁEGO KLIENTA obowiązuje od dnia 04.05.2011 r.

12. ZBR 7 sp. z o.o. zastrzega sobie prawo zmiany treści niniejszego Regulaminu. Aktualny Regulamin znajduje się na stronie internetowej ZBR 7 sp. z o.o. www.zebra-buty.pl

13. Do zmiany regulaminu wystarczy jego ogłoszenie na stronie internetowej www.zebra-buty.pl

  • Register

New Account Register
Already have an account?
Log in instead Lub Reset password