Obuwie marki Armani Jeans



Brak produktów spełniąjących podane kryteria.

Buty Armani – włoska elegancja w prostych projektach

Giorgio Armani z pewnością należy do czołowej trójki włoskich projektantów mody. Obok Versace oraz duetu Dolce & Gabbana, stał się najbardziej rozpoznawalnym twórcą współczesnej mody. Jak przystało na Włocha, Armani słynie z nieoczywistych projektów, wykorzystania najlepszych materiałów oraz łączenia elegancji ze sportowym szykiem. Takie rozwiązania proponuje też w swoich kolekcjach ubrań oraz butów Armani Jeans – najbardziej popularnej oraz najbardziej dochodowej linii całej firmy Giorgio Armani.

Buty Armani Jeans – energia i design

Na scenie modowej, Giorgio Armani jest już od pięćdziesięciu lat i nadal nie schodzi z piedestału najbardziej pożądanych projektantów współczesnego przemysłu odzieżowego. Wyśmienite wyczucie aktualnych trendów, dogłębne rozumienie potrzeb swoich klientów, produkty najwyższej jakości oraz zmysł do interesów przyczyniły się do powstania prawdziwego imperium mody.

Firma Armani podzielona jest na kilka osobnych brandów, z których każdy dedykowany jest do różnych klientów wyróżnionych ze względu na wiek, styl życia oraz preferencje w doborze garderoby. Podział całego przedsiębiorstwa na poszczególne segmenty, oferujące całkowicie odmienny asortyment okazał się bardzo przemyślaną i dochodową strategią firmy. Dzięki temu Armani kojarzony jest jednocześnie z luksusową elegancją i pokazami, na których królują suknie z czerwonego dywanu i rzadko spotykane materiały oraz z bardziej miejską, swobodną i niezobowiązującą estetyką casualowych kolekcji. Te ostatnie sygnowane są nazwą najpopularniejszej i co za tym idzie, najbardziej dochodowej linii stworzonej przez projektanta — Armani Jeans.

Powołana do życia w 1981 roku linia Armani Jeans powstała z myślą o młodych i energicznych klientach, którzy cenią sobie wygodę w stylu sportowej elegancji. Linia ta oferuje głównie ubrania wykonane z denimu oraz wysokiej jakości materiału dresowego. W jej asortymencie znajdziemy także torebki, zegarki, czapki oraz buty Armani Jeans.

Trampki Armani Jeans – sportowy szyk na co dzień

Obuwie Armani to przede wszystkim różnorodność fasonów, modeli i kolorów. Włoski projektant lubi eksperymentować i dawać swoim klientom możliwość wyboru. Dlatego obok trampek Armani Jeans w ofercie marki znajdziemy także casualowe baleriny, delikatnie zdobione sandałki oraz sportowe sneakersy. Jak przystało na włoskie projekty, większość modeli uszyta jest z najwyższej jakości skóry – gładkiej bądź wężowej. Armani nie boi się także wyrazistych kolorów jak czerwienie i błękity i łączy je ze sportową stylistyką w intrygujący sposób. Dzięki temu uzyskuje unikatowe projekty, wyróżniające się na tle innych modeli dostępnych na rynku.

Sneakersy oraz trampki Armani Jeans to nie tylko gwarancja sprawdzonej włoskiej jakości, ale też pewność, że nasza stylizacja nie będzie pozbawiona oryginalności oraz niewymuszonej elegancji. Patrząc na modele butów proponowane przez Armaniego, nie powinno być zaskoczeniem, że to właśnie Włosi uważani są za projektantów tworzących ponadczasowe kolekcje mody.

W kolekcjach butów Armani Jeans znajdziemy uniwersalne modele, doskonale korespondujące z naszą codzienną garderobą. Pośród szerokiego wyboru butów sportowych, wiosennych balerinek czy sandałków idealnych na letnią porę roku bez problemu odnajdziemy fason i kolor odpowiadający naszym preferencjom i potrzebom. Buty Armani to uniwersalne projekty stworzone dla ludzi żyjących energicznie i poszukujących sprawdzonych rozwiązań.