Pielęgnacja butów damskich i męskich Emu

Pielęgnacja butów damskich i męskich Emu

Instrukcja użytkowania:

Płyn zabezpieczający przed przemakaniem i powstawaniem plam obuwia damskiego i męskiego EMU .
 
Impregnat do skóry owczej i zamszu .
 
Ten produkt pozostawia na powierzchni buta niewidzialną warstwę ochronną przepuszczającą powietrze, która pomaga utrzymać obuwie w stanie czystym i suchym oraz przedłuża dobry wygląd skóry owczej i zamszu. Płyn zabezpieczający przed przemakaniem i powstawaniem plam, uwalniający od zabrudzeń, jest szczególnie polecany do pielęgnacji obuwia oraz odzieży z podwójnej skóry owczej, zamszu i nubuku. Preparat chroni również przed pleśnią.

WSTRZĄSNĄĆ PRZED UŻYCIEM.
Przy stosowaniu preparatu na nową odzież lub obuwie - zaaplikować przed użyciem. W przypadku stosowania preparatu w celu pielęgnacji odzieży lub obuwia, które wcześniej były noszone, przed zastosowaniem preparatu wyczyścić płynem czyszczącym i zastosować odżywkę. Aplikować aerozol z odległości 25 cm od artykułu, równomiernymi ruchami, uwzględniając wszystkie szwy. Nie przesączać obuwia preparatem. W celu uzyskania najlepszego rezultatu pozwolić na całkowite wyschnięcie. Właściwości płynu zabezpieczającego przed przemakaniem i powstawaniem plam EMU są tym lepsze, im dłuższy czas schnięcia. Zaleca się częstsze używanie preparatu podczas złych warunków pogodowych.

Sposób użycia:
W celu oczyszczenia powierzchni obuwia rozprowadzić cienką równomierną warstwę aerozolu używając zwilżonej gąbki czyszczącej. Gąbkę wyczyścić dokładnie spłukując wodą i użyć w celu usunięcia ze skóry nadmiaru preparatu czyszczącego. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Dla maksymalnej ochrony butów, po wyschnięciu zastosować płyn zabezpieczający przed przemakaniem i powstawaniem plam.

UWAGA: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami.

PIERWSZA POMOC: W przypadku zetknięcia z oczami lub skórą obficie spłukać wodą. Jeżeli podrażnienie się utrzymuje zasięgnąć porady lekarza.

Link do produktu kliknij: >>> NOWOŚĆ Impregnat do butów damskich i męskich EMU <<<